Piknik Rodzinny w Olszynach - kliknij aby przejść do galerii zdjęć

W środę 27 lipca 2016 r. mieszkańcy Gminy Piątnica oraz przybyli goście bawili się na Festynie Rodzinnym w Olszynach, zorganizowanym w ramach XIV Podlaskich Dni Rodziny przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, Wójta Gminy Piątnica, Dyrektora SP w Olszynach oraz Proboszcza Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Olszynach. Na dzieci czekało moc bezpłatnych atrakcji m.in.: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampolina, watę cukrowa, gry i konkursy z nagrodami, które sfinansował ROPS w Białymstoku. Mieszkańcy Olszyn oraz sąsiednich wsi przygotowali regionalne potrawy, które cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników zabawy. Imprezę urozmaicił występ zespołu country „Gładek Brothers Band”.

Festyn był również okazją do złożenia życzeń Księdzu Proboszczowi Markowi Natkowskiemu, który
w tym roku obchodzi jubileusz: 35-lecia Święceń Kapłańskich, 30-lecia pracy katechetycznej, 20-lecia objęcia probostwa parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Olszynach oraz z okazji 60-tych urodzin.

Współorganizatorom oraz sponsorom dziękujemy za pomoc. Uważamy, że liczne grono uczestników oraz uśmiechnięte buźki dzieciaków potwierdziły, że warto organizować imprezy, które integrują naszą lokalną społeczność.

Więcej zdjęć z Festynu w naszej galerii: http://gminapiatnica.pl/galeria/festyn-rodzinny-w-olszynach