W styczniu 2017 roku w naszym gimnazjum odbył się konkurs fotograficzny „Moja miejscowość w obiektywie. ZIMA 2017”. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do czynnego obcowania z naturą poprzez fotografię, odkrywanie piękna natury, rozwijanie wyobraźni, spostrzegawczości i kreatywności, umożliwienie uczestnikom zaprezentowania swojego talentu fotograficznego oraz upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako formy sztuki. Tematem konkursu jest przedstawienie prawdziwego, zimowego piękna krajobrazu i przyrody otaczającego nas świata.

W konkursie fotograficznym wzięło udział 11 uczniów. Komisja konkursowa w składzie: nauczyciel plastyki – p. Marzena Połomska oraz doradca zawodowy – p. Ilona Anna Zabielska, miała niezwykle trudne zadanie, gdyż wykonane prace były na wysokim poziomie. W dniu 16 stycznia 2017 konkurs został rozstrzygnięty, a wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Anna Piotrowska kl. III A
II miejsce – Joanna Truskolaska kl. I A
III miejsce – Joanna Darmetko kl. III A

I miejsce Anna PiotrowskaFot.: I miejsce – Anna Piotrowska kl. III A

II miejsceAsia Truskolaska 1mini
Fot.: II miejsce – Joanna Truskolaska kl. I A

Fot.: III miejsce - Joanna Darmetko kl. III A

Podsumowanie konkursu nastąpi podczas najbliższego apelu szkolnego. Nagrodzone prace zostaną wywołane i oprawione w antyramy, które będą zdobić budynek naszego gimnazjum.
Organizatorami konkursu były panie Marzena Połomska i Ilona Anna Zabielska

Opracowanie: