XI Turniej strzelecki samorządowcówW ramach obchodów rocznicy zakończenia II wojny światowej, na strzelnicy w Piątnicy przeprowadzone zostały strzeleckie turnieje: samorządowców; Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów Ziemi Łomżyńskiej. W sportowej rywalizacji wzięło udział 11 pięcioosobowych drużyn z całego powiatu łomżyńskiego.

Gminę Piątnicę reprezentowały dwie drużyny w składzie:

Drużyna I
1. Magdalena Jabłońska
2. Dariusz Wojewoda
3. Andrzej Dymek
4. Bogdan Kozłowski
5. Tomasz Walczuk

Drużyna II
1. Krzysztof Ryszard Kozicki
2. Maria Dziekońska
3. Artur Wierzbowski
4. Jan Kopczewski
5. Józef Rogowski

Uczestnicy oddawali z pistoletu, do tarczy w odległości 20 m, po trzy strzały próbne i po pięć punktowanych. Drużynowo triumfowała gmina Śniadowo, nasze drużyny zajęły zaszczytne drugie (drużyna I) i trzecie (drużyna II) miejsce. Najlepszy indywidualnie okazał się Zbigniew Sokołowski - Wójt Gminy Wizna, za nim uplasowali się kolejno: Adam Szydłowski (Gmina Przytuły) i Waldemar Malinowski (Gmina Śniadowo). X Turniej Strzelecki Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów Ziemi Łomżyńskiej wygrał Burmistrz Jedwabnego Michał Chajewski.

Więcej zdjęć w galerii