28 czerwca 2015 r. na terenie gminnego stadionu sportowego w Piątnicy Poduchownej odbyły się Gminne Zawody Strażackie OSP. Udział w nich wzięło 18 drużyn, w tym: 2 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze dziewcząt, 4 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze chłopców, 2 Drużyny Pożarnicze kobiet, 10 Drużyn Pożarniczych mężczyzn. Zawody zostały rozegrane w następujących konkurencjach: kobiece drużyny pożarnicze grupa ”C” i męskie drużyny pożarnicze grupa ”A: ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza 7x50 m, a MDP dziewczęta i MDP chłopcy: bieg sztafetowy na 400 m oraz ćwiczenia bojowe.

Komisja sędziowska, której przewodniczył sędzia główny zawodów bryg. Dionizy Krzyna, ogłosiła wyniki zawodów:

MDP dziewczęta : I miejsce OSP Dobrzyjałowo, II miejsce OSP Drozdowo.

MDP chłopcy: I miejsce OSP Dobrzyjałowo, II miejsce OSP Kownaty, III miejsce OSP Drozdowo, IV miejsce OSP Jeziorko.

Kobiece drużyny pożarnicze grupa ”C”: I miejsce OSP Jeziorko, II miejsce OSP Piątnica.

Męskie drużyny pożarnicze grupa ”A”: I miejsce OSP Jeziorko, II miejsce OSP Olszyny, III miejsce OSP Czarnocin, IV miejsce OSP Drozdowo, V miejsce OSP Niewodowo, VI miejsce OSP Dobrzyjałowo, VII miejsce OSP Piątnica Poduchowna, VIII miejsce OSP Kownaty, IX miejsce OSP Kalinowo, X miejsce OSP Kisielnica.

Gratulujemy wszystkim jednostkom OSP!

Miniatura zdjęć