obraz 1

W roku ubiegłym po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. mjr. Władysława Raginisa w Piątnicy wzięła udział w konkursie „Bezpieczna rodzina w sprawnym aucie" organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży. Zeszłoroczne hasło konkursu brzmi „Chcesz rodzinę wieźć bezpiecznie - przegląd auta zrób koniecznie". Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów oraz ich bliskich udało nam się wywalczyć I miejsce, a wraz z nim czek w wysokości 20.000zł.

Imponujący wynik osiągnęła również klasa IIc zdobywając I miejsce w kategorii „Najlepsza klasa”. Uczniowie otrzymali w nagrodę czek w wysokości 5000zł. Nagrody w imieniu WORD zostały wręczone na ręce Wójta Gminy Piątnica Krzysztofa Kozickiego oraz reprezentacji uczniów klasy IIc wraz z wychowawczynią Magdaleną Gorzęba przez dyrektora Mirosława Oliferuka, któremu pomagali w tym biskup Tadeusz Bronakowski, naczelnik WRD KMP w Łomży Piotr Pietrzak, v-ce przewodniczący sejmiku podlaskiego Mieczysław Bagiński oraz proboszcz Parafii pw. Krzyża Świętego ks. Andrzej Godlewski. Cieszymy się bardzo ze zdobytych nagród i składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

M.Gorzęba

Zdjęcia nadesłane przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy