Logo Piknik Party Piątnica 2015

W sobotę 13 czerwca 2015 r. mieszkańcy Gminy Piątnica oraz przybyli goście bawili się na festynie sportowo-rekreacyjnym PIKNIK PARTY PIĄTNICA zorganizowanym przez Wójta Gminy Piątnica, przy udziale: Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy, GKS Forty Piątnica oraz Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Piątnicy – Pana Artura Wierzbowskiego. Festyn był okazją do rozwijania ducha współzawodnictwa sportowego poprzez udział w zespołowych i indywidualnych konkurencjach sprawnościowych. Piękna pogoda oraz wspaniała atmosfera była zachętą do wspólnej zabawy. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W trakcie imprezy można było m.in. obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez Wyższą Szkołę Ochrony Zdrowia TWP w Łomży oraz pokaz karate kyokushin grupy Dariusza Syrnickiego. Dzięki uprzejmości - QUŹNIA DZIECIOM - najmłodsi mogli skorzystać z bezpłatnych przejażdżek konnych.

Festyn urozmaiciły występy artystyczne: młodzieży z Publicznego Gimnazjum w Piątnicy, zespołu Seniorów „PIĄTNICZANIE”, grupy tanecznej BK STEEP, Mateusza Kurkowskiego, zespołu „FTZ&BAKS”, zespołu „THE BASEMENT”, zespołu „BIOACOUSTIC”, zespołu „THE BL BLUES BAND”, zespołu „REMIX”. Jednak kulminacyjnym punktem imprezy był występ zespołu „PIĘKNI I MŁODZI”, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Na zakończenie festynu sportowo-rekreacyjnego PIKNIK PARTY PIĄTNICA grupa „YOKAI” przygotowała pokaz ogniowy.

Przy okazji festynu odbyły się również mecz piłkarski OSM Piątnica - Samorządowcy. Drużyna OSM Piątnica okazała się tym razem, lepsza od drużyny Samorządowców (4:2).
Wójt Gminy Piątnica – Krzysztof Ryszard Kozicki dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i zabezpieczenie festynu sportowo-rekreacyjnego PIKNIK PARTY PIĄTNICA. Szczególne podziękowania kieruje do sponsora głównego – OSM PIĄTNICA oraz pozostałych sponsorów m.in.: HEXABANK, AGRICULTURA Mateusz Sienkiewicz, BUDROL, AB - andrzejbus.pl, FARBEX, SHiUZ w Piątnicy, Firma Handlowo - Usługowa Robert Sienkiewicz.
Mamy nadzieję, że dobra współpraca zaowocuje wpisaniem się na stałe festynu sportowo-rekreacyjnym PIKNIK PARTY PIĄTNICA do kalendarza wydarzeń kulturalnych Gminy Piątnica.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć z festynu