Rządcówka (w zespole dworsko-parkowym), obiekt nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Budynek wzniesiony pod koniec XIX wieku, obecnie w znacznym stopniu przebudowany. Murowany z cegły, tynkowany, pierwotnie piętrowy, obecnie parterowy, na planie w kształcie litery L. Dach dwuspadowy, obecnie pokryty blachodachówką.

Kisielnica - rządcówka

Dziewięciorak (w zespole dworsko-parkowym), obiekt nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Budynek murowany z cegły, tynkowany, na kamiennej podmurówce, wzniesiony na planie wydłużonego prostokąta. Dach dwuspadowy, przykryty częściowo eternitem, częściowo blachodachówką.

Kisielnica - dziewięciorak

Stajnia (w zespole dworsko-parkowym), obiekt wpisany do rejestru zabytków.
Spichlerz wzniesiony pod koniec XIX wieku. Budynek murowany z cegły, tynkowany, na podmurówce z kamieni polnych i cegły. Dach dwuspadowy, przykryty obecnie eternitem. Budowla na planie wydłużonego prostokąta, dwukondygnacyjna.

Kisielnica - stajnia

Kuźnia (w zespole dworsko-parkowym), obiekt nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Budynek mocno przekształcony, murowany z cegły i kamienia, obecnie otynkowany, z dobudówkami drewnianymi.

Kisielnica - kuźnia

Kapliczka przydrożna, obiekt nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Kapliczka wzniesiona w końcu XIX wieku, murowana z kamieni polnych łączonych zaprawą cementową. Kapliczka składa się z dwóch sześcianów – większego będącego podstawą i mniejszego – stanowiącego górną część obiektu. Kapliczka zwieńczona jest niewielkim żelaznym krzyżem. W górnej części znajduje się arkadowo zwieńczona wnęka z figurą Matki Boskiej.

Kisielnica - kapliczka

Cmentarz wojenny żołnierzy rosyjskich, obiekt wpisany do rejestru zabytków.
Cmentarz wojenny żołnierzy rosyjskich poległych w czasie I wojny światowej. Teren cmentarza oznaczony jest drewnianym, prawosławnym krzyżem.

Kisielnica - cmentarz

Cmentarz wojenny żołnierzy niemieckich, obiekt wpisany do rejestru zabytków.
Cmentarz wojenny żołnierzy niemieckich poległych w czasie I wojny światowej. Teren cmentarza nie jest oznakowany, brak krzyży drewnianych znajdujących się tam ok. 20 lat wcześniej.

Kisielnica - cmentarz