Logo Gmina Piątnica z lotu ptaka

Jesteśmy na:

logo facebook   logo youtube

bip_logo
Logo obrazkowe CEIDG Centarlna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Logo GOPS Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy
Stowarzyszenie SĄSIEDZI - Lokalna Grupa Działania link do strony
logo 500+
akcyza
 
mikroporady link do witryny mikroporady.pl
 
baner Bogactwo rozwiązań - kapitałem firmy
 
obywatel logo
 
banery 75plus 05 180px
 
Baner Rzecznika Praw Obwywatelskich
  
samoobrona kobiet
 
Dokumenty zastrzeżone
 
pge wyłączenia obraz

Minione wydarzenia

Rondo w Piątnicy Poduchownej otrzymało nazwę – „Rondo im. Druha Szarego”
Dnia 11 marca 2017 r. Rada Gminy Piątnica na XXV nadzwyczajnej...
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych (relacja i galeria zdjęć)
26 lutego o godz. 12.00 na Forcie III w Piątnicy wystartowała trzecia...
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM - 26.02.2017 r.
Wójt Gminy Piątnica Krzysztof Ryszard Kozicki zaprasza na Bieg...
Uroczyste otwarcie Posterunku Policji w Piątnicy
W dniu 24 stycznia 2017 roku odbyło się oficjalne otwarcie...
Uroczyste otwarcie Posterunku Policji w Piątnicy
Wójt Gminy Piątnica oraz Komendant Miejski Policji w Łomży...
Podlaskie Forum Bydła - forum o genetyce i kosztach produkcji
Podlaskie forum o genetyce i kosztach produkcji - Bardzo...
Obchody 11 listopada w Gminie Piątnica
Dzisiaj wielka jest rocznicajedenasty listopada!...Tym, co...

 

POLITYKA PRYWATNOŚCIZASADY OGÓLNE

Urząd Gminy Piątnica udostępnia serwis www.gminapiatnica.pl bezpłatnie. Rozpoczęcie korzystania z serwisu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na warunki przedstawione na niniejszej stronie internetowej. Prosimy więc o uważne zapoznanie się z warunkami.

Wydawcą serwisu www.gminapiatnica.pl jest

Urząd Gminy Piątnica,

ul. Stawiskowska 53,

18-421 Piątnica Poduchowna,

tel. 86 216 24 76.

Celem serwisu jest umożliwienie Użytkownikom dostępu do informacji opublikowanych w ramach www.gminapiatnica.pl, korzystania z mechanizmów wyszukiwawczych celem znalezienia interesującej informacji oraz umożliwienie komunikacji między Użytkownikami a redakcją i Urzędem Gminy Piątnica, wysyłania wiadomości do redaktorów.

PRZECHOWYWANIE I OCHRONA DANYCH

Informacje zawarte na tej stronie nie wymagają rejestracji oraz logowania. Administrator serwisu oraz jej właściciel nie przechowują danych osobowych o użytkownikach. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest formularz kontaktowy w którym w celu odpowiedzi na zadane pytanie, możesz podać swoje dane (Imię i Nazwisko) oraz adres e-mail na który zostanie wysłana odpowiedź na zadane pytanie.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Dane te będą służyły wyłącznie udzieleniu przez nas odpowiedzi na Twoje pytanie i nie będą dalej przetwarzane i przekazywane osobom trzecim.

LINKI DO INNYCH STRON WWW

Na stronach serwisu www.gminapiatnica.pl mogą być umieszczane linki umożliwiające użytkownikom bezpośrednie przejścia na inne strony internetowe. Nie odpowiadamy jednak za regulamin i politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron ani za treść informacji tam zawartych.

COOKIES, IP

Przeglądarka internetowa może przechowywać pliki tekstowe "ciasteczka" (ang. "cookies") na dysku Twojego komputera. W plikach "cookies" znajdują się informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych.

Zawartość plików cookies nie pozwala na identyfikację użytkownika. Za pomocą plików cookies nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe.

Ciasteczka możemy stosować aby:
- pamiętać, Twoje preferencje dotyczące ustawień rozmiaru ekranu, wielkości czcionki, kolorystyki, itp.)
- prześledzić wizyty i udział użytkowników w naszych głosowaniach, sondażach, ankietach.
- zmierzyć ruch na stronach oraz obszary zainteresowań użytkowników.

- klipy wideo udostępniane z serwisu YouTube. W odpowiednich sekcjach i stronach umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu YouTube. YouTube śledzi odtwarzanie klipów wideo, a śledzenie to odbywa się zgodnie z zasadami dostępnymi na stronie http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/
- ciasteczka sesyjne, kasowane są po zakończeniu sesji użytkownika i zamknięciu przeglądarki.
Dzięki temu możemy ulepszać nasz serwis i sprawiać, że jego użytkowanie będzie wygodniejsze, skuteczniejsze i przyjemniejsze. 

 

JAK MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI  PLIKAMI "cookies"?


Możesz w każdym momencie wyłączyć zapisywanie wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę preferencji przeglądarki. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich plików ciasteczek serwis powinien działać poprawnie z wyłączonym mechanizmem tworzenia plików ciasteczek (nie będą działać tylko Twoje preferencje wyboru czcionki lub kolorystyki).

 

Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookie, może zmienić ustawienia przeglądarki.
W celu zarządzania ustawienia cookies wybierz z listy poniżej przeglądarkę internetową, której używasz i postępuj zgodnie z instrukcjami:

Opera - http://help.opera.com/Windows/12.10/pl/cookies.html
Firefox -  http://support.mozilla.org/pl/kb/Włączanie%20i%20wyłączanie%20obsługi%20ciasteczek

Internet Explorer - http://support.microsoft.com/kb/196955
Chrome - http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=pl&answer=95647
Safari - http://support.apple.com/kb/PH5042


Pliki ciasteczek nie gromadzą danych osobowych, w tym nazwisk i adresów e-mail.

W serwisie prócz plików cookie zbierane są również adresy IP użytkowników, gromadzone na podstawie logów dostępowych. Podobnie jak pliki cookie, są one wykorzystywane głównie w celach statystycznych oraz w celu poprawy funkcjonowania serwisu. Numery IP mogą być udostępnione organom prawnym w myśl art. 15 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

KONTAKT


Urząd Gminy Piątnica
ul. Stawiskowska 53
18-421 Piątnica Poduchowna
telefon 86 216 24 76, fax 86 215 21 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Urząd Gminy Piątnica
ul. Stawiskowska 53
18-421 Piątnica Poduchowna
telefon: 86 216 24 76
fax: 86 218 24 56
Numer konta do opłat:
Hexa Bank Spółdzielczy
68 8762 0009 0000 1270 2000 0020